Côtes d'Armor - Marie Morin | |
---|---|
Boutville David | |
Costiou Ewen | |
D'Hervez Thibault | |
Guenneugues Erwann | |
Guernalec Victor | |
Patoux Jérémy |
Dinan Sport Cycling | |
---|---|
Danès Léo | |
Gachignard Thomas | |
Le Bon Johan | |
Lévêque Thibault | |
Masse Valentin | |
Poisson Damien | |
Rallé Anthony |
ES Torigni | |
---|---|
Bouteloup Paul | |
Corbel Erwann | |
Grella Benjamin | |
Guérin Camille | |
Quindry Emeric | |
Salmon Grégoire |
Hennebont Cyclisme | |
---|---|
Brenterch Erwan | |
Coquen Guillaume | |
Philippe William | |
Rivallain Hugo | |
Segui Lucas | |
Tanguy Hugo |
Laval Cyclisme 53 | |
---|---|
Baguelin Jocelyn | |
Baubry Tom | |
Biard Francois | |
Guillon Célestin | |
Mottier Justin | |
Pouget Tommy |
Morlaix Cyclisme Performance | |
---|---|
Cadiou Raphaël | |
Guenver Gaëtan | |
Hervo Gautier | |
Le Page Samuel | |
Quinio Adrien |
Sables Vendée Cyclisme-Cube | |
---|---|
Bourmaud Simon | |
Carreau Lukas | |
Monnier Bryan | |
Parisella Raphael | |
Renault Baptiste | |
Rupnik Jure |
Sojasun espoir-ACNC | |
---|---|
Dubois Jean-Pierre | |
Garel Adrien | |
Jamin Léo-Paul | |
Jouanjan Lilian | |
Lavenant Thibault | |
Mainguenaud Tom |
Team Bricquebec Cotentin | |
---|---|
Adam Guillaume | |
Chan Tsin Romain | |
Cordon Paul | |
Delaplace Cédric | |
Heron Antonin | |
Shpakovski Yahor |
Team LMP-La Roche Vendée Cyclisme | |
---|---|
Artus Willy | |
Boulais Jules | |
Bouvier Bapthiste | |
Loiseau Mathieu | |
Orceau Clément | |
Romian Davy |
Team UC Nantes - Atlantique | |
---|---|
Constantin Baptiste | |
Do Rego Fabio | |
Guégan Maël | |
Jegat Jordan | |
Mariault Axel | |
Provost Maximillien |
V.C.Pays de Loudéac | |
---|---|
Jolly Maxime | |
Laurance Axel | |
Malle Nicolas | |
Plusquellec Yann | |
Stevant Malo | |
Verger Simon |
V.S.Valletais | |
---|---|
Bazley George | |
Bernard David | |
Brisard Alexandre | |
Ferron Hugo | |
Kakizaki Eugene | |
Tillett James |
Vendée U | |
---|---|
Boniface Lucas | |
Corvaisier Antonin | |
Devanne Antoine | |
Jeannière Emilien | |
Marais Benjamin | |
Tanguy Maxan |
WB-Fybolia Locminé | |
---|---|
Aguillon Tom | |
Cotard Théo | |
Le Clec'h Lomig | |
Modell Theo | |
Molinaro Benjamin | |
Renault Maxime |