Italy | |
---|---|
1 | Dainese Alberto |
2 | Piccolo Andrea |
3 | Colleoni Kevin |
4 | Pinazzi Mattia |
5 | Mozzato Luca |
6 | Raimondi Alex |
7 | Baldaccini Davide |
Androni Giocattoli-Sidermec | |
---|---|
11 | Bais Mattia |
12 | Zambelli Samuele |
13 | Ravanelli Simone |
14 | Restrepo Jhonatan |
15 | Venchiarutti Nicola |
16 | Chirico Luca |
17 | Cepeda Alexander |
Alpecin-Fenix | |
---|---|
21 | Meurisse Xandro |
22 | Sbaragli Kristian |
23 | Janssens Jimmy |
24 | De Tier Floris |
25 | Vervaeke Louis |
26 | Tulett Ben |
27 | Vakoc Petr |
Amore & Vita | |
---|---|
31 | Tizza Marco |
32 | Appollonio Davide |
34 | Benedetti Mattia |
36 | Toto Paolo |
37 | Zubar Vladislav |
Astana-Premier Tech | |
---|---|
41 | Battistella Samuele |
42 | Boaro Manuele |
43 | Contreras Rodrigo |
44 | Felline Fabio |
45 | Lutsenko Alexey |
46 | Martinelli Davide |
Bardiani CSF Faizanè | |
---|---|
51 | Battaglin Enrico |
52 | Carboni Giovanni |
53 | Fiorelli Filippo |
54 | Gabburo Davide |
55 | Garosio Andrea |
57 | Zoccarato Samuele |
Beltrami TSA Tre Colli | |
---|---|
61 | De Pretto Davide |
62 | Grendene Marco |
63 | Milesi Lorenzo |
64 | Parisini Nicolò |
65 | Cretti Luca |
66 | Pesenti Thomas |
67 | Piras Andrea |
Cofidis | |
---|---|
71 | Viviani Elia |
72 | Barceló Fernando |
73 | Consonni Simone |
74 | Haas Nathan |
75 | Sabatini Fabio |
76 | Viviani Attilio |
77 | Champion Thomas |
EOLO-KOMETA | |
---|---|
81 | Albanese Vincenzo |
82 | Bais Davide |
83 | Fetter Erik |
84 | Gavazzi Francesco |
85 | Fortunato Lorenzo |
86 | Rivi Samuele |
87 | Ravasi Edward |
Gazprom-RusVelo | |
---|---|
91 | Canola Marco |
92 | Velasco Simone |
93 | Scaroni Cristian |
94 | Kochetkov Pavel |
95 | Cima Damiano |
96 | Rikunov Petr |
97 | Rovny Ivan |
General Store-F.Ili Curia-Essegibi | |
---|---|
101 | Lucca Riccardo |
102 | Baseggio Matteo |
103 | Tosin Riccardo |
105 | Visintainer Lorenzo |
106 | Agostini Nicholas |
Hrinkow Advarics Cycleang | |
---|---|
111 | Loderer Timon |
112 | Pajek Luka |
113 | Konczer Michael |
114 | Rapp Jonas |
115 | Kepplinger Rainer |
116 | Kolb Stefan |
117 | Hammerschmid Marvin |
Intermarché-Wanty-Gobert | |
---|---|
121 | Bakelants Jan |
122 | Minali Riccardo |
123 | Eiking Odd Christian |
124 | Pasqualon Andrea |
125 | Petilli Simone |
126 | Rota Lorenzo |
127 | Daemen Stijn |
Team Qhubeka | |
---|---|
131 | Guasco Mattia |
132 | Coati Luca |
133 | Puppio Antonio |
134 | Bonaldo Kevin |
135 | Abreha Negasi Haylu |
137 | Vinjebo Emil |
UAE Team Emirates | |
---|---|
141 | Bystrøm Sven Erik |
142 | Covi Alessandro |
143 | Formolo Davide |
144 | Hirschi Marc |
145 | Riabushenko Alexandr |
146 | Trentin Matteo |
147 | Ulissi Diego |
Vini Zabù | |
---|---|
151 | Orrico Davide |
152 | Pearson Daniel |
153 | Frapporti Marco |
154 | Bevilacqua Simone |
155 | Zardini Edoardo |
156 | Bevilacqua Mattia |
157 | Stacchiotti Riccardo |
Work Service-Marchiol-Dynatek | |
---|---|
161 | Bortoluzzi Giovanni |
162 | Burchio Federico |
163 | Colombo Raul |
164 | Di Benedetto Stefano |
165 | Garavaglia Giacomo |
166 | Pase Christian Danilo |
167 | Zandri Francesco |
Zalf Euromobil Désirée Fior | |
---|---|
171 | Acco Alessio |
172 | Zurlo Matteo |
173 | Faresin Edoardo |
174 | Verza Riccardo |
175 | Masotto Giulio |
176 | Cattelan Davide |
177 | Tolio Alex |
MG.K vis VPM | |
---|---|
181 | Di Felice Francesco |
182 | Di Guglielmo Fabio |
183 | Double Paul |
184 | Cortese Jacopo |
185 | Carollo Francesco |
186 | Salvietti Niccolo |
187 | Ghislanzoni Andrea |