DoB? |
Pos | Ciclista | Squadra | Tempo | |
---|---|---|---|---|
01 | Georgi Pfeiffer | Great Britain | 06:03:35 | |
02 | Jaskulska Marta | Poland | + 08 | |
03 | Uneken Lonneke | Drenthe | + 09 | |
04 | van Rooijen Eline | WZN / KWC / Eemland | + 10 | |
05 | Knaven Britt | ABP Junior | + 14 | |
06 | Olausson Wilma | Sweden | + 19 | |
07 | Bredewold Mischa | WZN / KWC / Eemland | + 19 | |
08 | Hoolwerf Cathalijne | ABP Junior | + 22 | |
09 | van der Duin Maike | Drenthe | + 23 | |
10 | Sevcikova Petra | Czech Republic | + 23 | |
11 | Mathisen Silje | Norway Regional | + 24 | |
12 | Bossuyt Shari | Doltcini - Vanassche | + 27 | |
13 | Nooijen Lieke | WSV Emmen | + 29 | |
14 | Russell Ellie | Great Britain | + 31 | |
15 | Swinkels Sylvie | ABP Junior | + 31 | |
16 | Ammerlaan Rozemarijn | ABP Junior | + 31 | |
17 | Gieskens Gaby | Restore Cycling | + 31 | |
18 | Bijwaard Eva | Zuid-Holland | + 31 | |
19 | Le Mouel Célia | France | + 31 | |
20 | Docherty Anna | Great Britain | + 39 | |
21 | Gedraityte Akvile | Lithuania | + 01:39 | |
22 | Cushing Victoria | France | + 01:41 | |
23 | Grit Ilse | WZN / KWC / Eemland | + 01:42 | |
24 | Hechler Katharina | Germany | + 01:42 | |
25 | Jonkers Eva | RDE - District Oost | + 01:42 | |
26 | Borgström Julia | Sweden | + 01:42 | |
27 | Ashworth Georgia | Great Britain | + 01:42 | |
28 | Bauernfeind Ricarda | Team Mangertseder | + 01:42 | |
29 | Reißner Lena Charlotte | Team Thuringen | + 01:50 | |
30 | Youngwerth Abigail | USA | + 01:50 | |
31 | van Rooijen Anne | RDE - District Oost | + 01:50 | |
32 | Lutro Amalie | Norway | + 01:50 | |
33 | Gerritse Femke | WV Schijndel | + 01:50 | |
34 | Barnwell Ella | Great Britain Regional | + 01:50 | |
35 | Heitzmann Dorothea | Team Thuringen | + 01:50 | |
36 | Lagendijk Marise | Zuid-Holland | + 01:50 | |
37 | Hajkova Marketa | Czech Republic | + 01:50 | |
38 | Smulders Silke | WV Schijndel | + 02:02 | |
39 | Verhoeff Ingrit | Zuid-West Nederland | + 02:02 | |
40 | Guazzini Vittoria | Team Zhiraf Guerciotti | + 02:02 | |
41 | Clouse Katie | USA | + 02:54 | |
42 | Ludwig Hannah | Team Mangertseder | + 04:01 | |
43 | Smekal Finja | Germany | + 04:01 | |
44 | Gjøs Martine | Norway | + 04:19 | |
45 | Majewska Oliwia | Poland | + 05:11 | |
46 | Da Cruz Laura | France | + 05:19 | |
47 | Kloese Rose | WSV Emmen | + 05:19 | |
48 | Stolze Judith | Westland Wil Vooruit | + 05:31 | |
49 | Boogaard Emma | Noord-Holland | + 08:17 | |
50 | Brookshire Isabella | USA | + 08:46 | |
51 | Sharpe Amelia | Great Britain Regional | + 10:05 | |
52 | De Langhe Luca | Belgium | + 10:43 | |
53 | Grangier India | France | + 10:43 | |
54 | Vromanne Justine | Doltcini - Vanassche | + 10:43 | |
55 | Krahl Judith | Germany | + 10:43 | |
56 | Limpens Pien | WV Schijndel | + 10:50 | |
57 | Saabye Mie | Denmark | + 10:51 | |
58 | Biran Shira | Israel | + 10:51 | |
59 | Tacey April | Great Britain Regional | + 10:51 | |
60 | Machalkova Petra | Slovakia | + 10:51 | |
61 | Zdun Anna-Helene | Team Thuringen | + 10:51 | |
62 | Jandova Veronika | Czech Republic | + 10:51 | |
63 | Midtsveen Natalie Irene | Norway Regional | + 10:51 | |
64 | Olsen Elise Marie | Norway Regional | + 10:51 | |
65 | Schoonewille Yvet | WSV Emmen | + 10:56 | |
66 | Kierat Wiktoria | Poland | + 10:56 | |
67 | De Jonge Sanne | WSV Emmen | + 11:03 | |
68 | Hermanovska Hana | Czech Republic | + 11:03 | |
69 | Paulechova Radka | Slovakia | + 11:03 | |
70 | Serne Elisa | Zuid-West Nederland | + 11:03 | |
71 | Kool Fabienne | Noord-Holland | + 11:03 | |
72 | Pikunaite Aukse | Lithuania | + 11:03 | |
73 | Fedeli Letizia | Team Zhiraf Guerciotti | + 11:10 | |
74 | Korevaar Thirza | Zuid-Holland | + 11:13 | |
75 | Zusann Eva-Maria | Team Mangertseder | + 14:09 | |
76 | Stern Friederike | Team Thuringen | + 14:09 | |
77 | Dabrowska Malgorzata | Poland | + 16:16 | |
78 | Uyttenhove Aiko | Belgium | + 16:16 | |
79 | Van Hulst Ruth | RDE - District Oost | + 16:23 | |
80 | Hrtankova Julia | Slovakia | + 16:28 | |
81 | Amondarain Gaztanaga Naia | CAF - Turnkey Engineering | + 16:28 | |
82 | Van Der Kolk Iris | RDE - District Oost | + 19:22 | |
83 | Lartitegi Ormazabal Amaia | CAF - Turnkey Engineering | + 19:34 | |
84 | Schutten Pam | Restore Cycling | + 19:34 | |
85 | van Bokhoven Julia | WV Schijndel | + 19:34 | |
86 | Brookes Zoe | LIV - Awol | + 19:40 | |
87 | Scavone Dina | Belgium | + 19:43 | |
88 | van Weereld Lieke | Zuid-Holland | + 22:24 | |
89 | Klinge Ellen Højlund | Denmark | + 22:37 | |
DNF | Verdonck Karen | Belgium | ||
DNF | Olabarrieta Etxebarria Inge | CAF - Turnkey Engineering | ||
DNF | Soler Llacer Paula | CAF - Turnkey Engineering | ||
DNF | Jensen Mette Egtoft | Denmark | ||
DNF | Svanholmer Tusnelda | Denmark | ||
DNF | Lenaers Jade | Doltcini - Vanassche | ||
DNF | Renders Luna | Doltcini - Vanassche | ||
DNF | Braam Mirjam | Drenthe | ||
DNF | Röge Lorraine | Drenthe | ||
DNF | Schoppe Olivia | Germany | ||
DNF | Smith Elena | Great Britain Regional | ||
DNF | Berger Shani | Israel | ||
DNF | Maoz Nofar | Israel | ||
DNF | Reuven Noa | Israel | ||
DNF | Patinskaite Paulina | Lithuania | ||
DNF | Zuperkaite Erika | Lithuania | ||
DNF | Bridson Emily | LIV - Awol | ||
DNF | Graveney Hannah | LIV - Awol | ||
DNF | Hayes Connie | LIV - Awol | ||
DNF | Beers Janet | Noord-Holland | ||
DNF | Markus Roos | Noord-Holland | ||
DNF | Bjerk Thale Sofie Kielland | Norway | ||
DNF | Feldmann Pernille Larsen | Norway | ||
DNF | Utne Mia | Norway Regional | ||
DNF | Eickhof Juliet | Restore Cycling | ||
DNF | Van Dijke Demi | Restore Cycling | ||
DNF | Debnarova Laura | Slovakia | ||
DNF | Johansson Johanna | Sweden | ||
DNF | Lutelius Medina | Sweden | ||
DNF | Germann Mareike | Team Mangertseder | ||
DNF | Lucchinelli Elena | Team Zhiraf Guerciotti | ||
DNF | Sernissi Gemma | Team Zhiraf Guerciotti | ||
DNF | Doherty Megan | USA | ||
DNF | Armstrong Anna | Westland Wil Vooruit | ||
DNF | Romers Piene | Westland Wil Vooruit | ||
DNF | Roozemond Sanne | Westland Wil Vooruit | ||
DNF | De Haan Noa | WZN / KWC / Eemland | ||
DNF | Mesu Daphne | Zuid-West Nederland | ||
DNF | Verhoeven Stephanie | Zuid-West Nederland |